Yay Burcu Kadını Özellikleri

0
163

Yay Burcu Kadını Özellikleri

 

Yay burcu kadını her daim cesareti, ortamlara girdiğinde kendini göstermesi, özgüveni ve hareketliliği ile bilinir. Yay burcu kadınları oldukça neşeli ve esprili kadınlardır. Eğer hayatınızda yay burcu kadını varsa şanslısınız. Asla yaşlanmayacaksınız demektir. Çünkü çocuksu tavrını her daim içinde tutan ve ölmesine izin vermeyen yay burcu kadınları enerjik tavırları ile gezip tozmaya, eğlenceye, konserlere çok düşkündürler. Sanatla yakından ilgilenen yay burcu kadınları müzik ile de çok yakından ilgilenmektedir. Konserleri kaçırmayan ve tutkunu olduğu grupların konserlerine gitmek için can atan yay burcu kadınının yanında tıpkı kendisi gibi enerjik, her daim her yere gidebilecek bir erkek arzu eder. Bu erkeği bulduğunda ise evlenmek bir yana flört ederek yıllarını geçirebilir. Yay burcu kadını evliliğe biraz uzak mesafeli gibi dursa da aslında çocuklarla arası çok iyi olduğundan dolayı çok çabuk çocuk sahibi olmayı ister. Belki de evlenme nedenlerinden en büyük neden çocuk sahibi olmak istemesidir.

Yay burcu kadınının naif özelliği eğlenceli tavırları çocuklar tarafından çok çekici ve şirin bulunur. Bu yüzden çocuklarla arası çok iyidir. Yay burcu kadınının çevresinde çok geniş arkadaş grubu vardır.

Özellikle kızlar arasında en sevilen en çok danışılan ve ortamların en çok aranan kadınlarından biri olan yay burcu kadınları çevreye yaydığı enerji nedeniyle herkes tarafından sevilir. Kendi içine dönük duygusal bir burç olsa da genel anlamda neşeli tavırları stresi yönetmeleri ve sorunları çok çabuk halletmeleriyle hayatlarında daha pozitif kadınlardır diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here