Yaz Aylarında Babetlere Altın Alternatifler

0
276

Babetler hemen hemen bütün kıyafetlerle beraber uyum sağlayan ve oldukça rahat olan ayakkabı modellerinden biridir. Eğer kış aylarında değilseniz eteğinizin, elbisenizin ya da pantolonunuzun altına giyebilirsiniz. Uzun süre babet ile yürüdüğünüzde ayak sağlığınıza zarar verebilirsiniz bu nedenle sürekli olarak babet giymemelisiniz. Şık kalmak uğruna babetlerin acı verici durumlarına dayanabilirsiniz ama bu şekilde ayak sağlığınıza zarar verebileceğinizi unutmayın. Bu yazımız sayesinde babetlere alternatif olacak ayakkabı modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yaz aylarında olduğumuza göre dolaplarınızı güncellenmenizde fayda var.

  • Yaz aylarında en sık kullanılan ayakkabı modellerinden biri sandaletler oluyor. Bu yaz birbirinden farklı bazı sandaletler 2018 yazına hakim olacak gibi görünüyor. Bu modellerden bazıları gladyatöre sandaletler bazıları da parmak arası sandaletler olacaktır.
  • Birkaç yaz öncesinden beri espadril trendine çok fazla rastlamaya başladık. Üst kısmı kumaş tabanı ise halat ipi gibi olan çoğunlukla düz tabanlı olan ayakkabılar. Bu ayakkabılar oldukça rahat ve kullanışlıdırlar. Espadril ayakkabı modellerinin kökeni çok eskiye dayanmaktadır. Bu sene espadril ayakkabılar biraz daha farklı şekilde karşımıza çıkmaya başladı. Bu yıl platformlu espadril dikkat çekmeye başladı. Bu ayakkabı modeli şort, etek ve tuniklerle beraber oldukça güzel görüntüler oluşmasını sağlamaktadırlar.
  • Yaz aylarında rahat hareket etmek oldukça önemlidir. Bunun için sneakers’ler sizin için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Bu ayakkabı modeli rahat olmasıyla beraber büyük şıklık da kazandırmaktadır. Stil sahibi kadınların ayakkabıları arasında mutlaka bir sneakers bulunmalı diye düşünüyoruz. Yaz aylarında beyaz sneakers ayakkabılarınızı dilediğiniz kıayfetle beraber giyebilirsiniz. Sizin de çok fazla tercih ettiğiniz ve elinizin en çok kaydığı ayakkabı bu olabilir.

  • Bu yılın ayakkabısı platform oxford ayakkabıolacak gibi görünüyor. Bu ayakkabı modeli stil sahibi kadınların en fazla tercih ettiği ayakkabı modellerinden biri. Stil sahibi olmakla beraber oldukça şık görünürler ve rahattırlar. Platformlu düz taban ayakkabılar da yaz aylarındaki bir numaralı ayakkabınız olabilir. Bol paça pantolonla beraber giydiğinizde 70’lerin modasına dönüş yapabilirsiniz. Kumaş boru paça pantolonlarla beraber giydiğinizde de maskülen bir görünüm kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here