Yengeç Burcu Kadını Yorumları

0
139

Yengeç Burcu Kadını Yorumları

Tam bir ev kuşu olan yengeç burcu kadını dekorasyondan, temizlikten, evde zaman geçirmekten ve bulunduğu ortamı güzelleştirmekten çok haz alır. Yengeç burcu kadınlarının en temel özelliği evcimen olmaları, evlerine ve aile yaşantısına çok düşkün olmaları ve mümkün olduğunca kalabalık ortamlardan uzak durmak istemeleridir. Yengeç burcu kadını içine dönük, adeta kendi kabuğuna çekilmiş gibi görünsede aslında samimi arkadaşları ile bir odakar eğlencelidir. Yengeç burcu kadınının arkadaşıysanız çok şanslısınızdır. Dert ortağı, sır tutan ve sizin her daim yanınızda olabilecek kadar güçlü bir iradeye sahip olan yengeç burcu kadını çevresine çok az insanı toplar. Ailesinden birkaç kişi ve sevdiği arkaşalarından bir elin parmağını geçmeyecek kadar az kişi yengeç burcu kadınının hayatında olmaya değer olabilir. Yengeç burcu kadını ailesine ve arkadaşlık ilişkilerine alacağı kişileri özenle seçer. İnce eleyip sık dokuyarak dört dörtlük bir arkadaş edinmek ister. Eğer yengeç burcu kadınının arkadaşıysanız bu sizin dört dörtlük bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. Çünkü yengeç burcu kadını çevresinde güvenmeyeceği, kendini açamayacağı, kendi olamayacağı kimseyi bulundurmak istemez.

Yengeç burcu kadınının evi bir okadar dekoratif ve özenlidir. Temizliğe, düzene kısacası ev ortamındaki dekorasyona çok düşkün olan yengeç burcu kadını yedirmeyi, içirmeyi, misafir ağırlamayı çok sever. Yengeç burcu kadını kendi gibi evcimen, evde bulunmaktan hoşlanan erkeklerden hoşlanır. Çok fazla dışarı çıkmak, sosyal ilişkilerde bulunmak, konserlere gitmek ve kalabalık yerlerde hiç tanımadığı insanlarla muhabbet etmek yengeç burcu kadınının çok fazla tarzı değildir.

O daha çok samimi bulduğu kişilerle, samimi ev ortamında geçirilen zamanları, edilen sohbetleri daha kıymetli ve değerli bulur. Yengeç burcu kadını kıymet ve değer bilen biridir. Her zaman gururlu, yapılanı unutmayan ve her daim yardım elini uzatacak kadar naif bir kişiliğe sahip olan yengeç burcu kadını bir kişi tarafından kırıldığında ise çevresindeki herkese küsüp kabuğuna çekilebilir. Çok hassas olan yengeç burcu kadını çok fazla gözyaşı döker ve üzüntüsünü içine atarak çok fazla içerler. Bu durumdan hoşnut olmayan çevresindeki insanlar yengeç burcu kadınının kabuğundan çıkması için ellerinden geleni yapsalarda kendini hazır hissetmediği sürece yengeç burcu kadını kabuğundan çıkmayacak ve eskisi gibi neşeli olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here