Yeni Yıl Gecesi Dışarı Çıkacaklar Buraya!

0
204

Yeni Yıl Gecesi Dışarı Çıkacaklar Buraya!

İster yeni yıl gecesi isterseniz en özel geceler için birbiriden etkileyici makyaj ipuçlarını yazımızdan keşfedin!

Gecenin Işıltısı Kadar Cildiniz de Işıldasın!

Eğer mat ve donuk bir cilde sahipseniz likit aydınlatıcınızı makyajdan önce tüm cildinize uygulayarak daha parlak görünümlü bir cilt elde edebilirsiniz. Sıra geldi kontör işlemine, ten makyajınızı yaptıktan sonra kontör işlemini es geçmemelisiniz. Çünkü gece makyajında kontör muhteşem görünecektir. Elmacık kemiklerinizin altına boz yani küllü tonlardaki kontür ürününü uyguladıktan sonra fırça veya sünger yardımı ile iyice dağıtmaya özen gösterin. Parmaklarınız ile dağıtabileceğiniz likit formdaki aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinizin üzerine, burun kemerinin üzerine ve dekolte bölgenize uygulayın. Unutmadan dekolte bölgenizdeki makyajı da es geçmeyin..

Dekolte Makyajı İle Bütünlük Yakalayın!

Özellikle dekolte bölgesinde yoğun takılar kullanacaksanız ve gösterişli bir dekolte makyaj yapmak istiyorsanız, yüzünüz için kullandığınız likiti formdaki aydınlatıcıyı vücut kreminizle karıştırarak boyun bölgeniz içinde uygulayabilirsiniz. Bu köprücük kemiklerinin çok daha çıkık görünmesine yardımcı olurken, dekolte makyajınızın muhteşem görünmesini sağlayacaktır. Sıra geldi göz makyajına. Göz makyajında toprak tonlarını kullanmak her zaman risksiz olacaktır. Tüm ten renklerine ve tüm göz renklerine harika şekilde uyum sağlayan toprak tonlarıyla göz makyajınızı yaptıktan sonra, gece makyajının olmazsa olmazı kalın bir eyeliner çekmeyi ihmal etmeyin..

Daha Açık ve Canlı Gözler İçin Takma Kirpik Yardımı;

Dilerseniz tekli takma kirpiklerden faydalanabilir, dilerseniz yoğun hacım veren bir maskara uygulayarak göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Dudaklarınızda ise yeni yılın olmazsa olmaz rengi kırmızıyı kullanmak istiyorsunuz diye tahmin ediyoruz. Kırmızı rengi kullanırken mutlaka bir dudak kalemi uygulamayı ihmal etmeyin. Dudaklarınızı her zaman çizdiğinizin biraz daha dış kısmından çizerek daha dolgun gösterebilirsiniz. Fakat abartmamanızda fayda var. Aksi halde yoğun şekilde dışarıdan çerçevelenmiş dudaklar itici bir görüntü oluşturabilir. Dudaklarınıza likit mat ruj uygulayarak tüm gece kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. İşte ten makyajınız bitti, ekstra olarak kalıcılık sağlamak istiyorsanız 25-30 santimetre uzaklıktan makyaj sabitleme spreyini tüm yüzünüze sıkarak makyajınızın ekstra kalıcı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Size gün boyu partinin tadını çıkarmak kalıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here